Chovatelská stanice
z Veverské Bítýšky

Tyto stránky slouží k prezentaci naší chovatelské stanice a k poskytování informací o našich vrzích, těch minulých, současných i plánovaných. Naše mezinárodně chráněná chovatelská stanice „z Veverské Bítýšky“ byla registrována 15. 4. 2019 pod reg.číslem 230/19. Nachází se, jak už název napovídá, v malebném městečku Veverská Bítýška v Jihomoravském kraji.  

Jsme členy obou klubů retrívrů, které v ČR působí, v Retriever klubu CZ (RK) a v Klubu chovatelů loveckých slídičů (KCHLS). 

Štěňátka odchováváme v rodinném domácím prostředí. S Jejich výchovou a socializací nám pomáhají naše 3 děti, další naši psi a kocour Oskar. 

Štěňátka od nás odchází od 8.týdne života, minimálně 3x odčervená, 1x očkovaná, čipovaná, prohlédnutá veterinářem, s řádnou kupní smlouvou, s průkazem původu, s mezinárodním očkovacím průkazem (Europas) a se startovacím balíčkem.

Nové rodiny štěňátkům pečlivě vybíráme, v žádném případě neprodáváme štěňátka do kotce (tam zlatý retrívr opravdu nepatří). Trváme na tom, aby se pejsek stal plnohodnotným a milovaným členem rodiny. Uvítáme trvalý kontakt s novými majiteli.

“Psi nejsou celým našim životem, ale díky nim je náš život úplný.”

“Pes naučí vaše dítě věrnosti, vytrvalosti a třikrát se zatočit před ulehnutím.” – Robert Benchley

Kontakt

Kateřina Konopáčová
Hvozdecká 716
664 71 Veverská Bítýška

Telefon

+420 732 857 053

Email

info@chszvb.cz

Facebook

www.facebook.com/chszveverskebitysky